Pu-Erh Czerwona Herbata

Pu-Erh to prawdziwa czerwona herbata liściasta - dobra na cholesterol, trawienie i przemianę materii, a nawet wspomagająca odchudzanie. Wiele osób nie do końca rozróżnia herbaty czerwone. Stąd też wiele pomyłek w tym aspekcie i błędy w klasyfikacji tej grupy herbat. Jednak tylko prawdziwa czerwona herbata posiada wspomniane wyżej właściwości zdrowotne.

Dobra herbata na cholesterol, trawienie i odchudzanie

W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdziecie prawdziwe liściaste czerwone herbaty Pu-Erh, które poza walorami smakowymi posiadają również liczne właściwości zdrowotne. Systematyczne picie liściastej czerwonej herbaty na cholesterol może obniżać jego zawartość we krwi i ogólnie wspomaga walkę z nadmiarem złego cholesterolu w organizmie. Oprócz tego normalizuje ciśnienie krwi. Ma działanie przeciwzapalne, wspomaga trawienie, przemianę materii i utratę masy ciała. Czyli czerwona herbata jest również dobra na odchudzanie, a także problemy żołądkowe. Czerwona herbata Pu-Erh może nawet przeciwdziałać próchnicy.

To wszystko sprawia, że czerwona herbata często jest zalecana osobom z wysokim cholesterolem, problemami z krążeniem, a także trawieniem i żołądkiem. Często też stosuje się liściastą czerwoną herbatę Pu-Erh na odchudzanie jako element diety odchudzającej.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie mieszanki czerwonej herbaty Pu-Erh z innymi gatunkami herbat oraz naturalnymi dodatkami, które zapewniają również niepowtarzalny smak i aromat.

SORTUJ WG

Opinie:

poprzednia opinia tego autora Czerwona herbata pu-erh Ocena: 5 5 star
: Bardzo przypadły mi do gustu czerwone herbaty pu-erh. Kompozycje tworzone przez sklep Aromat z dodatkiem owoców i ziół w mieszankach z czerwoną, liściastą herbatą pu-erh są po po prostu świetne - dobre w smaku, a przy okazji zdrowe. Stosuję je systematycznie... wspomagająco na zmniejszenie cholesterolu w rodzinie przy hipercholesterolemii, a także na wątrobę, sporadyczne problemy żołądkowe i na dobre trawienie. Pozdrawiam.