Opinie

Fantastyczne miejsce, cudowne Panie, ktore chętnie pomagają w wyborze. A wybór jest naprawdę ogromny! Produkty najwyższej jakości. Polecam!

Małgorzata Lebek

Klimatyczny sklepik, w którym znajdziemy mnogość kaw i przypraw z różnych stron świata. Do kupienia kubki i akcesoria kawowe. Jeśli szukasz czegoś na nietuzinkowy prezent to obsługa to znajdzie i doradzi.

Muniek Michał

Rewelacyjny klimatyczny sklep, ogromny wybór kaw, świetna jakość produktów i bardzo sympatyczna obsługa, która chętnie pomaga w wyborze. Gorąco polecam.

Izabela Szubert

Bardzo dobrze zaopatrzony punkt.

ewa szewczyk

miło, klimatycznie, ciekawy asortyment, przyjemna obsługa

tKasia

Polecam

Grzegorz C

Bardzo miła obsługa.! :))

Janasik

Bardzo duży wybór herbat i kaw profesjonalna obsługa Pani w okularach, bardzo miło, polecam.

W Sz

Pyszne herbatki i super obsługa

Marek Miksa

Klimatyczny sklep. Pyszne herbaty. Bardzo dobre przyprawy

Kasia Gowik

Bogaty asortyment i miła obsługa.Polecam.

Rohirrim89

Duży wybór dobrych kaw i herbat, polecam ;-)

Piotr Majewicz

Duży a wręcz ogromny wybór. Bardzo polecam. Miła obsługa.

Robert Wrodarczyk

Mój ulubiony sklep z herbatami, przyprawami i innymi cudeńkami :) Warto tam również zajrzeć gdy szuka się czegoś na prezent. Miła, pomocna obsługa dobrze doradzi i wszystko pięknie zapakuje. Polecam :)

Kasia Łukasik

Cudowne miejsce pełne magicznych herbat i przypraw. Polecam gorąco. Moje faworytki herbaciane to beczka rumu i zakazany owoc <3 <3 <3 

Katarzyna Szumańska

Bardzo dobre przyprawy oraz herbaty, duży wybór produktów. Obsługa w sklepie bardzo miła i pomocna, potrafi doradzić w wyborze produktu.

Rafał Adach

Bardzo duży wybór kawy, herbaty i przypraw. Już od progu unosi się mieszanka różnych aromatów i zachęca do wejścia. Bardzo miła i pomocna obsługa. Lubię tu wracać po zapas herbaty.

Juliette Parker

Uwielbiam ten sklep .. kocham naturalne przyprawy.. potrawy smakują o wiele lepiej .. bardzo lubię też przepięknie pakowane herbatki , kawki i przyprawy na prezenty i upominki <3 polecam

Katarzyna Szastok

Same cudowne smaki Niezapomniane herbaty i wysokiej jakości przyprawy. Urokliwy sklepik. Miłe, uśmiechnięte Panie znające się na temacie, potrafią doradzić. 

eva_sunflower