O nas

Herbata towarzyszy nam od zawsze. Sięgając pamięcią wstecz, widzimy parujące kubki pełne gorącej herbaty, czekające na wypicie tuż po przebudzeniu. Czujemy zapach miodu, mięty, rześkość wiosennych poranków. Aromat to właśnie to. To te wszystkie miłe wspomnienia, które przyczyniły się do tego, że dziś jesteśmy tutaj, oferując Wam to co najlepsze – herbatę o najwyśmienitszych smakach. Herbatę najwyższej jakości, aromat kojący zmysły, duszę, tworzący nowe wspomnienia – Wasze wspomnienia.


Dzisiaj zwracamy uwagę nie tylko na smak herbaty, ważne aby herbata, którą pijemy była w pełni naturalna, świeża, z zaufanego źrodła – to Wam gwarantujemy. Parzenie herbaty to nie tylko kuchenna czynność, to ceremonia, do której wykonania potrzeba odpowiedniego sprzętu. Od papierowych filtrów, aż po ekskluzywny zestaw do parzenia matchy. To wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w naszym sklepie.

 

Aromat to siła w kobietach. Tak jak herbata różnimy się od siebie, ale połączyła nas wspólna pasja, zapał do pracy i chęć tworzenia pięknych rzeczy.

Satysfakcje daje nam uśmiech na twarzy klienta, jego zadowolenie z zakupionych produktów i to, że do nas wraca, a wraca zawsze.